Локомотив ПловдивФутбол
Първо в TribunaPlovdiv.bg: Привърженици на Локомотив се сбиха с полицията, има арестувани (снимка)

Привържениците на Локомотив Пловдив, които подкрепиха своите любимци в двубоя срещу Монтана, си спретнаха бой с полицията, научи първо в TribunaPlovdiv.bg.
До боя се е стигнало след като органите на реда се опитали да задържат запалянко на “черно-белите”, като при опита им за арест, други привърженици са се опитали да им попречат и така двете страни влезни в схватка.
По информация на TribunaPlovdiv.bg, за момента има трима задържани ултраси на Локомотив.
Още по темата:











Стига простотии бе ушеви прости.
Нежния да не са се опитали да му вземат кебабчетата че така сте се сбили с полицията бе?колко жалко е да си нежна
Нежния клати жена ти, а после ще я прати и при Данчо
a vas shto vi smachkaha v stz ve prokajen kvo se hvashtate za tarkali s kuki kato dneska sme nie utre ste vie nqma takiva kompleksari kato vas julti enichari