Локомотив ПловдивФутбол

Пашев: Не заслужавахме да загубим

Помощник треньорът на Локомотив (Пд) коментира загубата от Монтана днес с 0:2 по следния начин:

„Първо, Локомотив загуби, защото Монтана ни вкара два гола и от там вече какво да говорим. Смятам, че контролирахме нещата на терена. В края се опитахме да отбележим гол, с риск да получим гол, както и стана и от там вече всичко приключи“, коментира помощник треньорът на Локомотив Пловдив Петър Пашев след поражението с 0:2 от Монтана в 7-я кръг на А група.

„Победата срещу Левски отдавна е забравена. Дойдохме с идеята да играем добре и да победим, но се получи само първото. Не заслужавахме да загубим, но така се разви мача. С един удар от статично положение Монтана вкара гол. През второто полувреме търсехме гол, с 10 човека, но не се получи и за съжаление ни вкараха гол“, заяви още Пашев и добави:

„Малко повече върху хъса и желанието трябва да поработим. Съвсем малко не ни достига.“

Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker