Локомотив ПловдивФутбол

Първо в TribunaPlovdiv.bg: Привърженици на Локомотив се сбиха с полицията, има арестувани (снимка)

Привържениците на Локомотив Пловдив, които подкрепиха своите любимци в двубоя срещу Монтана, си спретнаха бой с полицията, научи първо в TribunaPlovdiv.bg.

До боя се е стигнало след като органите на реда се опитали да задържат запалянко на “черно-белите”, като при опита им за арест, други привърженици са се опитали да им попречат и така двете страни влезни в схватка.

По информация на TribunaPlovdiv.bg, за момента има трима задържани ултраси на Локомотив.

Още по темата:

Ексклузивни снимки в TribunaPlovdiv.bg от задържането на привържениците на Локомотив

СНИМКА: Напрежение в Монтана: Феновете на Локомотив обградиха полицеското районно управление в града 

Привържениците на Локомотив влязоха “на първа“ на Огоста 

Отмениха чист гол на Камбуров срещу Монтана (доказателство) 

Пашев: Не заслужавахме да загубим

Локомотив загуби с 2:0 от Монтана, отмениха редовен гол на Камбуров 

Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>

Подобни

4 Коментара

  1. Нежния да не са се опитали да му вземат кебабчетата че така сте се сбили с полицията бе?колко жалко е да си нежна

    1. a vas shto vi smachkaha v stz ve prokajen kvo se hvashtate za tarkali s kuki kato dneska sme nie utre ste vie nqma takiva kompleksari kato vas julti enichari

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker