Ботев ПловдивТрибуна Пловдив TVФутбол

ВИДЕО: Палийски със сълзи на очи: Не всичко е пари, Ботев е вяра, надежда и любов

Президентът на Ботев (Пд) Ангел Палисйки бе изключително емоционален след огромния успех на своя отбор над Лудогорец (2:1) във финала за Купата на България тази вечер на ст.”Васил Лески”.

Той сподели, че до дни клубът ще има нов собственикът, а футболистите вече знаят кой е той.

Ето какво каза Палийски пред нашата медия:

“Велико постижение. Велик мач. Много съм радостен. Футболистите вече знят за този човек”.

Самуилов от много време помага. Той е голям човек”.

ЕТО ЕКСКЛУЗИВНИТЕ КАДРИ ПЪРВО В TRIBUNAPLOVDIV.BG.

https://www.tribunaplovdiv.bg/%D0%BF%D1%88%D0%BE%D0%B5%D1%8F%D0%B2%D0%B523/

ВИДЕО: Героят Вутов: Това е най-голямата емоция, която съм изпитвал

ВИДЕО: Героят Вутов: Това е най-голямата емоция, която съм изпитвал

ВИДЕО: Героят Вутов: Това е най-голямата емоция, която съм изпитвал

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker