Ботев ПловдивТрибуна Пловдив TVФутбол
ВИДЕО: Героят Вутов: Това е най-голямата емоция, която съм изпитвал

Антонио Вутов бе наистина щастлив след завоюваната Купа на България от Ботев (Пд) днес.
Нападателят реализира второто попадение в срещата, с което даде основен принос за победата на “канарчетата” с 2:1 над тима на Лудогорец:
Ето какво каза Вутов пред екипа на TribunaPlovdiv.bg:
“Това е най-голяма емоция, която съм изпитвал. Благодаря много на всички в Ботев и моето семейство”.
На въпрос на наш репортер дали иска да остане в Ботев (Пд), или да заиграе отново в чужбина, Вутов отговори така:
“Зависи дали шефовете искат да запазят този отбор. Искам да надграждам качествата си”.










Вутов остани в Ботев ако можеш. В Левски ще търкаш пейката но правото е твое. Благодарим оставаш все пак и ботевист.