ВИДЕО: Героят Вутов: Това е най-голямата емоция, която съм изпитвал

Антонио Вутов бе наистина щастлив след завоюваната Купа на България от Ботев (Пд) днес. Нападателят реализира второто попадение в срещата, с което даде основен принос за победата на “канарчетата” с 2:1 над тима на Лудогорец: Ето какво каза Вутов пред екипа на TribunaPlovdiv.bg: “Това е най-голяма емоция, която съм изпитвал. Благодаря много на всички в … Продължете с четенето на ВИДЕО: Героят Вутов: Това е най-голямата емоция, която съм изпитвал