Вторият отбор на Ботев (Пд) се разтъпчи срещу Борислав (Първомай)

Резервите на Ботев (Пд) победиха с 4:0 третодивизионния Борислав (Първомай) в спаринг мач този следобед на Терен 1 на базата на “канарите” в кв.Коматево.

Три от попаденията паднаха през първата част, докато последното в самия край на двубоя. Автогол на играч на Първомай даде аванс на домакините в 15-та минута на срещата. Фелипе Бризола удвои 6 минути по-късно след удар от далечна дистанция, а голов шут на Слави Шопов от идентична позиция, около границата на наказателното поле, направи резултата “класически”.

Единственото попадение през втората част дойде в самия му край, когато отново Бризола шутира отдалеч и оформи крайното 4:0.