ВИДЕО: Неделев: Чворович ни е спасявал много пъти досега, не мога да виня никого

Халфът на Ботев (Пд) Тодор Неделев говори пред репортер на TribunaPlivdiv.bg след загубата от Лудогорец с 1:3 тази вечр в кв.Коматево.
“Лош мач за нашия отбор. Влязохме лошо. Вкараха ни два бързи гола за 30 минути. При 2:1 можехме да изравним, но не стана, и след това тази грешка…Не мога да виня никого обаче. Чворович ни е измъкваш много пъти. С тези топки играем от два дена”.
“Надявам се да спечелим в Дербито. Не мога да дам прогноза”.
“Играем добре срещу силните отбори, не трябва да се срамуваме от нищо. Срещу Левски на “Герена” второто полувреме ги надиграхме дори. Днес също се представихме достойно”.
ВИДЕО: Неделев: Чворович ни е спасявал много пъти досега, не мога да виня никого
СНИМКИ: Ботев (Пд) потъна в подземията на “Снежното царство” – влиза с две загуби в Дербито!
СНИМКИ: Ботев (Пд) потъна в подземията на “Снежното царство” – влиза с две загуби в Дербито!
СНИМКИ: Ботев (Пд) потъна в подземията на “Снежното царство” – влиза с две загуби в Дербито!
СНИМКИ: Ботев (Пд) потъна в подземията на “Снежното царство” – влиза с две загуби в Дербито!
СНИМКИ: Ботев (Пд) потъна в подземията на “Снежното царство” – влиза с две загуби в Дербито!












Ботев ще спечелят дербито сто процента