СНИМКИ: Ботев (Пд) потъна в подземията на “Снежното царство” – влиза с две загуби в Дербито!
Отборът на Ботев (Пд) записа втора поредна загуба в началото на пролетния дял на Първа лига. Този следобед на своята база в кв.Коматево “канарчетата” бяха подчинени от шампиона на България Лудогорец и загубиха с 1:3 срещата си от 23-ия кръг на първенството. Мачът бе отложен с 24 часа, заради обилния сняг, който падна в Пловдив … Продължете с четенето на СНИМКИ: Ботев (Пд) потъна в подземията на “Снежното царство” – влиза с две загуби в Дербито!
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите