Ботев ПловдивТрибуна Пловдив TVФутбол

ВИДЕО: Героят Вутов: Това е най-голямата емоция, която съм изпитвал

Антонио Вутов бе наистина щастлив след завоюваната Купа на България от Ботев (Пд) днес.

Нападателят реализира второто попадение в срещата, с което даде основен принос за победата на “канарчетата” с 2:1 над тима на Лудогорец:

Ето какво каза Вутов пред екипа на TribunaPlovdiv.bg:

“Това е най-голяма емоция, която съм изпитвал. Благодаря много на всички в Ботев и моето семейство”.

На въпрос на наш репортер дали иска да остане в Ботев (Пд), или да заиграе отново в чужбина, Вутов отговори така:

“Зависи дали шефовете искат да запазят този отбор. Искам да надграждам качествата си”.

ЕТО ЕКСКЛУЗИВНИТЕ КАДРИ ПЪРВО В TRIBUNAPLOVDIV.BG.

Подобни

Един Коментар

  1. Вутов остани в Ботев ако можеш. В Левски ще търкаш пейката но правото е твое. Благодарим оставаш все пак и ботевист.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker