Велковски: Труден мач, теренът в Балчик предразполагаше за повече битка, отколкото за футбол

Полузащитникът на Локомотив (Пд) Димитър Велковски даде своя коментар за победата на неговия отбор в срещата от 1/16 финалите за Купата на България с 5:2 срещу Черноморец Балчик.

Той отбеляза един от головете за “черно-белите” след подаване на Парвизджон Умарбаев в 42-та минута.

Ето какво каза младият талант пред официалния сайт на “черно-белите”:

“Труден мач. Теренът на стадиона в Балчик предразполагаше повече за битка, отколкото за футбол. Футболистите на Черноморец се опитаха да ни затруднят максимално.

Старши треньорът Илиан Илиев ни говори през цялата подготовка за мача да не подценяваме нито за минута противника. Радостни сме, че продължаваме в следващия кръг на турнира за Купата на България. Щастлив съм, че успях да се разпиша.

Сега мислим за мача с Нефтохимик. Очаква ни тежко гостуване срещу корав съперник. Надяваме се да успеем да победим в събота.”