Локомотив ПловдивФутбол

Напрежение между Акрапович и Карагарен? Крилото заменено още в 38-ата минута

Един от основните футболисти на състава на Локомотив (Пловдив) – Бирсент Карагарен бе изненадващо заменен още преди почивката на двубоя със Септември, от новото зимно попълнение Момчил Цветанов, предаде репортер на TribunaPlovdiv.bg.

Рокадата бе в 38-ата минута, при резултат 0:1 за тима на гостите, които откриха чрез точно изпълнена дузпа от Асен Чандъров.

При смяната на Карагарен се долови напрежение между играча и старши треньора Бруно Акрапович, като двамата не само не си подадоха ръка, а дори не се погледнаха.

”Черно-белите” загубиха първото полувреме с 1:0.

Днес от 14:30 часа Локомотив (Пд) приема Септември в среща от 22-ия кръг на Първа лига. Преди началото на срещата “смърфовете” са 10-ти с 26 точки, докато софиянци са 12-ти със 17 пункта.

За актуална информация от срещата, обновявайте сайта на всеки 4 минути!

Начало на срещата!

В 8-ата минута атака на Локомотив (Пд) отдясно позволи на Аралица да стигне до топката на метър-два пред вратата на съперника. Той обаче не успя да овладее добре и кълбото бе изчистено от играч на Септември.

В 11-ата минута Борис Галчев стреля от пряк свободен удар, но топката се отбори в стената и излез в корнер. Три по-късно Димитър Илиев опита шут от дистанция, но топката профуча встрани от левия страничен стълб зад Янко Георгиев.

В 16-ата подаване на Томашевич центрира остро в наказателното поле и качи топката върху главата на Димитър Илиев. Той стреля с глава, но право в ръцете на Янко Георгиев. Две минути след това подаване от корнер намери Посинкович, но ударът му с глава се спря в ръцете на Георгиев.

В 24-ата минута Локомотив (Пд) пропусна голям шанс да открие резултата. Подаване отдясно на Буна намери непокрития в наказателното поле Димитър Илиев. Той стреля силно с глава от няколко метра, но Янко Георгиев се протегна атрактивно и изби с плонж.

В 29-ата минута акция отляво на Септември позволи на Георги Русев да стреля от точката на дузпата. Там обаче Стивън Езе спря топката с ръце и съдията посочи “бялата точки” и вдигна жълт картон на нигериеца.

ГООООЛ Асен Чандъров даде преднина на софиянци с точно изпълнената дузпа в 30-ата минута – 0:1!

Минута след гола Карагарен се озова на стрелкова позиция, но ударът му бе лек и попадна право в ръцете на Янко Георгиев. В 34-ата и Галчев пробва шут отдалеч, но Мартин Луков внимаваше и улови.

В 38-ата минута домакините извадиха късмет, след като Фабиано Алвеш стреля от дистанция, топката се отби в Стивън Езе и се спря в левия страничен стълб зад Мартин Луков.

В 47-ата минута ново центриране отляво позволи на Езе да стреля с глава, но кълбото отново попадна в ръцете на стража на гостите.