Ботев ПловдивТопФутбол

СНИМКИ И ВИДЕО: Ботев и Славия се занулиха на “Овча купел”

Отборът на Ботев (Пловдив) завърши 0:0 при визитата си на Славия в среща от 16-ия кръг на efbet Лига. Двата тима изиграха интересен мач на “Овча купел”, но не успяха да си отбележат гол и поделиха точките.

След този двубой пловдивчани се изкачиха до 4-ата позиция с актив от 26 точки, докато “белите” са трети с 27 пункта.

Още във 2-ата минута Николай Минков намери Емануел Току пред наказателното поле. Ганаецът отправи изстрел, но в страни от целта.

В 6-ата минута страхотно центриране от ъглов удар намери Емил Виячки в наказателното поле, който стреля с глава, но Аргилашки улови.

ТОП Бонуси За Месеца

🎁До 300 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в Бетано ползвай Промо код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁 50 БЕЗПЛАТНИ ЗАВЪРТАНИЯ ЗА НОВ КЛИЕНТ🎁

Вземи бонус

Бонус Комбо - 30лв. залог БЕЗ РИСК - Ранно Изплащане и още много други са активни в Palms Bet. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁До 550 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в WINBET ползвай Партньорски код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁150 Безплатни Завъртания + до 1500 лв🎁

Вземи бонус

В 10-ата минута Неделев измъкна топка на левия фланг, след което центрира към Маркиньос, който стреля много опасно с глава, но Вуцов отрази по-блестящ начин.

В 21-ата минута “белите” изпуснаха най-доброто положение в мача. Радослова Кирилов намери по страхотен начин непокрития Тони Тасев, който от няколко метра сам срещу Аргилашки не успя да уцели вратата.

В 36-ата минута Неделев пробва късмета си от дистанция, но право в ръцете на Вуцов.

До края на полувремето не паднаха голове и двата тима се прибраха на почивка при нулево равенство.

Още в началните минути на втората част Реда Рабей игра с ръка пред наказателното поле. Славия получи право да изпълни пряк свободен удар. Зад топката застана Тони Тасев, чийто силен шут профуча над напречната греда.

В 59-ата минута Рабей получи отляво и пусна прострелно центриране, но Маркиньос не успя да засече пред вратата.

В 72-ата минута пловдивчани пропуснаха добра възможност. Конате намери Маркиньос пред наказателното поле. Бразилецът продължи за връхлитащия отдясно Току, чийто удар мина над вратата.

В 88-ата минута Антоан Бароан бе изведен сам срещу Вуцов, но ударът му бе блокиран от притичал се защитник в “бяло”.