Локомотив ПловдивТопФутболЦСКА София

СНИМКИ И ВИДЕО: ЦСКА не прости грубите грешки на Локо, вездесъщ Хоркаш не успя да спаси серията на “смърфовете”

Отборът на Локомотив (Пловдив) изигра изключително слаб мач и загуби дербито с ЦСКА-София с 0:2. Срещата от 12-ия кръг предложи емоции по трибуните, но не и на терена, тъй като пловдивчани бяха далеч от най-доброто си лице.

Головете за “армейците” отбелязаха Майкъл Естрада и Дюкенс Назон, като това бе първа загуба за пловдивчани от началото на сезона.

В 15-ата минута груба грешка в изнасянето на топката на пловдивчани, позволи на Майкъл Естрада, да овладее на чиста позиция в наказателното поле и да отправи мощен удар, но мощния му удар прелетя встрани от вратата на “смърфовете”.

ТОП Бонуси За Месеца

🎁До 300 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в Бетано ползвай Промо код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁 50 БЕЗПЛАТНИ ЗАВЪРТАНИЯ ЗА НОВ КЛИЕНТ🎁

Вземи бонус

Бонус Комбо - 30лв. залог БЕЗ РИСК - Ранно Изплащане и още много други са активни в Palms Bet. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁До 550 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в WINBET ползвай Партньорски код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁150 Безплатни Завъртания + до 1500 лв🎁

Вземи бонус

ГОЛ! В 20-ата минута на двубоя Майкъл Естрада откри резултата!
Гостите организира страхотна атака, при която атакуващите футболисти размениха подавания, а Линдсет намери по великолепен начин Майкъл Естрада, който забоде топката във вратата и не остави шансове на Хоркаш.

В 24-ата минута поредна греша в защитата на “смърфовете” позволи на Естрада да остане очи в очи с вратаря на Локомотив, но прехвърлящият изстрел на нападателя се отби от напречната греда.

tribunasofia

В 25-ата минута страхотна атака на “черно-белите” завърши с пас на Дион към Минчев, който стреля от добра позиция, но извън целта.

В 31-ата минута поредна грешка в защитата на гостите изведе Естрада сам срещу Хоркаш, но стражът на “черно-белите” запази самообладание и отриегира по впечатляващ начин, запазвайки резултата 0:1.

ГОЛ! В 38-ата минута Дюкенс Назон бележи втори гол във вратата на пловдивчани!
Поредна грешка в отбраната на “смърфовете” позволи на Естрада да открадне топката, а след това пусна пас към непокрития Назон, който на празна врата вкара втори гол.

В добавеното време на първата част Дюкенс Назон пропусна дузпа, след страхотна намеса на Динко Хоркаш!

До края на първата част не паднаха повече голове и двата отбора се прибраха на почивка при два гола аванс за гостите.

В 48-ата минута Джовани пусна пас към Евандро, който стреля, но слабо и право в ръцете на Бусато.

bet365
Само минута по-късно още една груба грешка на пловдивчани изведе Назон сам срещу Хоркаш, но отново стражът на “смърфовете” показа блестящ рефлекс.

В 61-ата минута гол на столичани бе отменен. Майкъл Естрада бе изведен на чиста позиция, но вместо да завърши сам реши да отклони към Дюкенс Назон, който успя да се разпише, но попадението бе отменено поради засада.

В 81-ата минута една от малкото хубави атака на “черно-белите” завърши с хубав пас на Илиев към Минчев, който отклони за Конте, чийто изстрел профуча с малко над напречния стълб.

До края на срещата “смърфовете” се опитаха да върнат поне едно попадение, но така и не стигнаха до чиста ситуация и ЦСКА заслужено спечели на Лаута.

Стартовите състави на двата отбора:

Локо: 23. Хоркаш, 44. Лясков, 12. Ефе Али, 4. Паскалев, 71. Камдем, 6. Иванов, 21. Евандро, 10. Джовани, 7. Дион, 17. Конте, 9. Минчев

Старши треньор: Александър Томаш

ЦСКА: 1. Бусато, 19. Турицов, 22. Махмутович, 6. Петров, 17. Шакич, 21. Юга, 26. Кареасо, 7. Линдсет, 14. Хайнц, 29. Естрада, 9. Назон

Старши треньор: Нестор Ел Маестро