Локомотив ПловдивТопФутбол

СНИМКИ И ВИДЕО: Локомотив мечтае за Европа! Победи Черно море на “Лаута” и влетя в Топ 4

Отборът на Локомотив (Пловдив) спечели с 1:0 едно от най-важните си домакинства срещу Черно море в среща от 27-ия кръг на Първа лига. Единственото попадение в мача бе дело на Оливер Камдем.

С тази победа “смърфовете” влетяха в Топ 4 и целта, която бе обявена, а именно участие в евротурнирите изглежда все по-възможна.

В 10-ата минута на двубоя Евандро стреля силно от пряк свободен удар, но високо над целта.

ТОП Бонуси За Месеца

🎁До 300 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в Бетано ползвай Промо код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁 50 БЕЗПЛАТНИ ЗАВЪРТАНИЯ ЗА НОВ КЛИЕНТ🎁

Вземи бонус

Бонус Комбо - 30лв. залог БЕЗ РИСК - Ранно Изплащане и още много други са активни в Palms Bet. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁До 550 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в WINBET ползвай Партньорски код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁150 Безплатни Завъртания + до 1500 лв🎁

Вземи бонус

В 13-ата минута на двубоя Даниел Димов на три пъти пробва удар, като само при последния той не бе блокиран, но мина в страни от целта.

В 22-ата минута Дион намери Христо Иванов в половината на варненци, който стреля, но покрай целта.

В 26-ата минута Димитър Илиев преодоля по много добър начин играч в “синьо” след което пусна пас към Дион, който овладя кълбото и стреля силно, но право в ръцете на Дюлгеров.

tribunasofia

ГООООЛ! Оливер Камдем открива резултата в 30-ата минута!
Оливер Камдем отне топката от Цветомир Панов и подаде към Димитър Илиев. Капитанът на домакините напредна, след което пусна пас към десния бек, който от малък ъгъл нанесе удар и матира Иван Дюлгеров за 1:0.

В 44-ата минута Ефе Али получи пас от Димитър Илиев и шутира много точно, но Дюлгеров изби в ъглов удар. При последвалото центриране Хорхе Сегеура стреля с глава, но с малко топката излезе в аут.

До края на полувремето не паднаха повече голове и двата тима се прибраха на почивка при гол аванс за домакините.

В 57-ата минута Ангел Лясков намери Дион отдясно. Белгиецът напредна и пусна страхотен извеждащ пас към Мичи Нтело. Нападателят обаче не успя да овладее добре топката, която се озова в обятията на Дюлгеров.

Само три минути по-късно гол на “моряците” бе отменен заради засада. Илиан Илиев проби отдясно, навлезе навътре и опита подаване към Атанас Илиев. Нападателят опита да играе с топката, но не успя, което заблуди Томов, а кълбото срещна гредата, след което се озова във вратата.

bet365
В 65-ата минута Мазир Сула развинти защитата на “смърфовете” пред наказателното поле и подаде към Уеслен отляво. Бразилецът отправи коварен шут, но Томов се справи.

В 76-ата минута на двубоя Димитър Илиев напредна и стреля силно от границата на наказателното поле, но високо над целта.

Две минути по-късно Камдем центрира в наказателното поле, където нисичкият Ангел Лясков стреля опасно с глава, но Дюлгеров улови.

В 79-ата минута Владимир Медвед получи пас в наказателното поле, след което много технично се освободи и стреля силно, но Дюлгеров отново спаси.

До края на срещата не паднаха повече голове и Локомотив отново е в Топ 4!

Стартови състави на двата отбора:

Локо: 81. Кристиан Томов, 44. Ангел Лясков, 5. Тодор Павлов, 91. Хорхе Сегура, 12. Ефе Али, 71. Оливер Камдем, 6. Христо Иванов, 7. Бабакар Дион, 21. Евандро, 14. Димитър Илиев (к), 9. Мичи Нтело

Старши треньор: Александър Томаш

Черно море: 25. Иван Дюлгеров, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 2. Цветомир Панов, 6. Виктор Попов, 27. Даниел Димов (к), 71. Васил Панайотов, 10. Мазир Сула, 11. Илиан Илиев, 99. Уеслен Жуниор, 9. Атанас Илиев

Старши треньор: Илиан Илиев