Локомотив ПловдивТопФутбол

СНИМКИ И ВИДЕО: Локомотив и Берое не се победиха, Митко Илиев изпусна дузпа в 96-ата минута, Марсел с пропуска на сезона

Отборът на Локомотив Пловдив не успя да победи Берое, завършвайки 1:1 в среща от плейофите за седмото място в Първа лига. Герой и грешник за тима на “смърфовете” се превърна Димитър Илиев, който реализира дузпа и изравни резултата, но след това изпусна такава в 96-ата минута и така двата тима не се победиха.

След този двубой “смърфовете” остават на седмото място, но делят позицията с равен брой точки с Берое.

Дербито между двата тима е от огромно значение в битката за заветната седма позиция, която дава право на бараж за Европа.

Началните минути на двубоя бяха спокойни, като играта се водеше предимно в центъра на терена.

В 10-та минута Бирсент Карагарен получи страхотен пас зад гърба на защитата на “заралии”, напред в наказателното поле, но вместо да шутира останал сам срещу Ганев, реши да подава, но твърде слабо и защитник на гостите изчисти топката.

ТОП Бонуси За Месеца

🎁До 300 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в Бетано ползвай Промо код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁 50 БЕЗПЛАТНИ ЗАВЪРТАНИЯ ЗА НОВ КЛИЕНТ🎁

Вземи бонус

Бонус Комбо - 30лв. залог БЕЗ РИСК - Ранно Изплащане и още много други са активни в Palms Bet. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁До 550 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в WINBET ползвай Партньорски код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁150 Безплатни Завъртания + до 1500 лв🎁

Вземи бонус

В следващите минути играта отново се пренесе в центъра на терена, като единоборствата преобладаваха.

ГОЛ! Берое открива резултата в 26-та минута чрез Стив Фуртадо!
Абубакар Тунгара получи топка на левия фланг, след което изведе Фуртадо по страхотен начин, а офанзивният играч на “заралии” не остави шанс на Пиргов – 0:1.

В 35-ата минута Венсан Марсел опита удар от дистанция, но много неточно.

В 41-ата минута Локомотив направи непростим пропуск. Димитър Илиев пусна извеждащ пас към Александър Василев, който преодоля Ганев, но не успя да стреля, след което успя да избие топката от крак на защитник на Берое. Топката се търкули на метър от голлинията, стигайки до Марсел, който само трябваше да си сложи крака за да изравни резултата, но не уцели топката.

ГОООЛ! Димитър Илиев изравнява резултата от дузпа в добавеното време на първата част!
Удар на Василев от 23 метра бе париран от Ганев. Броени секунди след удара на Василев Карагерен подаде на Илиев, който стреля от 6-7 метра и топката се спря в ръката на Мирослав Енчев. След помощ от ВАР главният съдия Ивайло Стоянов отсъди дузпа. Илиев застана зад топката и хладнокръвно реализира за 1:1.

До края на първата част не паднаха повече попадения и двата отбора се прибраха на почивка при равен резултат.

В 55-ата минута дълго подаване към Василев, бе отлично овладяно от левия флангови футболист, но ударът му с по-слабия десен крак бе лесна плячка за Ганев.

В 62-ата минута Томашевич и Витанов разиграха много добре, а вътрешният халф достави топката на чиста позиция на Карагарен, който от няколко метра прати топката в тялото на Генади Ганев.

bet365

В 79-ата минута Боруков се отскубна от отбраната на старозагорци, но ударът му с левия крак бе неточен.

В 96-ата минута Димитър Илиев изпусна дузпа и с това шанса да донесе трите точки на Локомотив.

До края на срещата не паднаха повече голове и двата тима загубиха ценни точки в битката за седмата позиция.

Съставите на двата отбора:

Локо: 1. Илко Пиргов, 50. Йосип Томашевич, 61. Райън Бидунга, 4. Кристиан Гомис, 20. Милош Петрович, 34. Петър Витанов, 7. Парвиз Умарбаев, 19. Александър Василев, 9. Бирсент Карагарен, 10. Венсан Марсел, 14. Димитър Илиев