Локомотив ПловдивТопФутбол

Отборът на Локомотив (Пловдив) победи с 1:0 Ботев (Враца) в среща от четвъртия кръг на Първа лига. Двубоят се игра при много тежки условия, след като през първото полувреме се изля истински порой, който наводни терена във Враца.

Домакините играха почти цял мач с човек по-малко, след като още в 11-ата минута Венцислав Христов си изкара много глупав червен картон след като удари Бидунга без топка.

Единственото попадение в двубоя реализира Бирсент Карагарен (71). След тази среща пловдвичани изкочиха на втора позиция с актив от 9 точки, докато врачани са 8-ми с 4 пункта.

В началните минути на двубоя играта бе спокойна, като бе сериозно затруднена от проливния дъжд, който се изливаше над Враца.

ТОП Бонуси За Месеца

🎁До 300 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в Бетано ползвай Промо код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁 50 БЕЗПЛАТНИ ЗАВЪРТАНИЯ ЗА НОВ КЛИЕНТ🎁

Вземи бонус

Бонус Комбо - 30лв. залог БЕЗ РИСК - Ранно Изплащане и още много други са активни в Palms Bet. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁До 550 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в WINBET ползвай Партньорски код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁150 Безплатни Завъртания + до 1500 лв🎁

Вземи бонус

В 10-ата минута Карагарен получи топка на дъгата на наказателното поле, след което стреля от движение, но над целта.

Само минута по-късно врачани останаха с човек по-малко заради много глупава постъпка на Венцислав Христов. Опитният футболист на домакините удари без топка Райън Бидунга и бе изгонен.

В 14-ата минута се заформи истинско меле в наказателното поле на врачани! Карагарен и Илиев от 2-3 метра опитаха на няколко пъти да обстрелват вратата на Костов, но стражът на домакините блокира всичките опити.

В следващите минути играта се водеше в центъра на терена.

В 36-ата минута Переа заложи топката за Генов на границата на наказателното, но крилото стреля неточно.

В 40-ата минута Жан Пиер Да Силва се измъкна между трима от “черно-белите” и стреля от почти нулев ъгъл, но Пиргов внимаваше.

В последната минута на първата част след известна суматоха при ъглов удар дебютантът за Локо Пд Матеус Да Силва излъга двама от домакините и стреля опасно покрай лявата греда.

bet365
До края на полувремето не паднаха голове и двата тима се прибраха на почивка при нулево равенство.

В 50-ата минута Преслав Боруков бе изведен сам срещу Костов, но ударът му попадна право в обсега на стража на врачани, който отрази.

В 64-ата минута Матеус да Силва центрира към Димитър Илиев в наказателното поле, който стреля по-много добър начин с глава, но топката премина на сантиметри от вратата на Костов.

В 69-ата минута Даниел Генов се измъкна от опеката на бранител в “черно-бяло” и стреля опасно, но ударът му бе отразен от Илко Пиргов.

ГООООЛ! Бирсент Карагарен открива резултата в 71-ата минута!
След центриране на Матеус в наказателното поле, топката бе отбита от бранител на домакините, но попадна в Карагарен. Крилото на “смърфовете” финтира бранител на врачани и с много точен изстрел матира Костов – 0:1.

В 76-ата минута Пиер Зебли овладя топка на границата на наказателното поле, след което стреля, но неточно.

Вземи бонус

Вземи бонус

Вземи бонус

Вземи бонус

В 84-ата минута страхотна атака от “смърфовете” завърши с удар на Евандро, но над целта.

До края на срещата врачани опитаха да стигнат до изравнителен гол, но така и не успяха, а “смърфовете” записаха трети успех в четири двубоя от началото на сезона.

Снимка: Gong.bg

Стартовите състави на двата отбора:

Ботев: 76. Костов, 3. Кавдански, 4. Соарес, 8. Фераресо, 9. Генов, 17. Ивайлов, 19. Переа, 21. Да Силва, 23. Мендоса, 24. Гаврилов, 91. Христов

Старши треньор: Росен Кирилов

Локо: 1. Пиргов, 50. Томашевич, 91. Бидунга, 4. Паскалев, 13. Матеус, 33. Каракашев, 15. Зебли, 14. Илиев, 7. Дион, 99. Боруков, 9. Карагарен