Локомотив ПловдивТопФутбол

СНИМКИ И ВИДЕО: Десет от Локомотив не успяха да пречупят Берое преди дербито на Пловдив

Локомотив (Пловдив) завърши 0:0 срещу Берое на “Лаута” в среща от 23-ия кръг на Първа лига. “Смърфовете” останаха с 10 човека в края на първото полувреме, след което така и не успяха да застрашат сериозно вратата на Иван Караджов.

Гол на гостите от Стара Загора пък бе отменен от ВАР заради игра с ръка.

Още в 6-ата минута на двубоя “смърфовете” можеше да открият резултата. Добро подаване на Димитър Илиев изведе Петър Витанов в дясно, който пусна остър пас в наказателното поле, където Сорга стреля, но Караджов отрази. При ситуацията бе маркирана и засада.

В следващите минути играта бе спокойна като се водеше предимно в центъра на терена.

ТОП Бонуси За Месеца

🎁До 300 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в Бетано ползвай Промо код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁 50 БЕЗПЛАТНИ ЗАВЪРТАНИЯ ЗА НОВ КЛИЕНТ🎁

Вземи бонус

Бонус Комбо - 30лв. залог БЕЗ РИСК - Ранно Изплащане и още много други са активни в Palms Bet. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁До 550 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в WINBET ползвай Партньорски код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁150 Безплатни Завъртания + до 1500 лв🎁

Вземи бонус

В 18-ата минута Пиер Зебли направи непростим пропуск. Той получи извеждащ пас зад гърба на защитата на старозагорци, но останал очи в очи с Караджов стреля право в него.

В 28-ата минута Джовани отправи страхотен 30 метров пас към Ерик Сорга, който овладя по прекрасен начин, но завършващият му удар бе неточен.

tribunasofia

В 42-ата минута Илиев намери Джовани в предни позиции, който елиминира бранител в зелено след което стреля технично, но в страни от целта.

В добавеното време на първата част Йосип Томашевич бе изгонен с директен червен картон. Първоначално Красимир Тренчев му показа жълт картон, но след като преразгледа ситуацията на монитора промени решението си.

До края на полувремето не паднаха повече голове и двата тима се прибраха на почивка при нулево равенство.

В 51-ата минута Клайдер Машедо реализира попадение във вратата на Хоркаш, но след намесата на ВАР попадението бе отменено. При центриране от ъглов удар няколко играча от двата тима скочиха за високата топка. Там Машедо успя да се ориентира най-добре и вкара топката в мрежата. Попадението обаче бе отменено заради игра с ръка на бранителя.

bet365
В 54-ата Мартин Паскалев допусна груба грешка, която едва не бе наказана с гол. Бранителят подаде неточно към Хоркаш, кълбото попадна у Тонислав Йорданов, който обаче не успя да достави добро подаване в малкия пеналт.

В следващите минути играта се водеше предимно в половината на пловдивчани, но до опасни положения не се стигна.

В 81-ата минута Матеус да Силва направи фамозен пробив, тръгвайки от собственото си поле след което се озова в наказателното поле, но мощният му удар бе отразен от Караджов.

Стартовите състави на двата отбора:

Локо: 23. Динко Хоркаш, 50. Йосип Томашевич, 5. Тодор Павлов, 4. Мартин Паскалев, 13. Матеус Да Силва, 34. Петър Витанов, 15. Пиер Зебли, 14. Димитър Илиев, 10. Джовани Бариани, 9. Ерик Сорга, 7. Бабакар Дион;

Старши треньор: Александър Томаш

Берое: 73. Иван Караджов, 2. Густаво Де Асис, 3. Гомес Сана, 5. Зария Ламбулич, 6. Макс Челич, 8. Серкан Юсеин, 16. Симеон Мечев, 18. Клайдер Машедо, 21. Вини Тирбулет, 77. Божидар Пенчев, 98. Тонислав Йорданов;

Старши треньор: Николай Киров