Левски СофияЛокомотив ПловдивТопФутбол

СНИМКИ И ВИДЕО: Безобразен Локомотив се сгромоляса и на “Герена”, “смърфовете” трагични в защита

Локомотив Пловдив допусна нова загуба, като този път тя бе при визитата на Левски в 19-ия кръг на Първа лига с класическото 3:0. “Черно-белите” направиха изключително много грешки в защита, някои от които фрапиращи и заслужено отново се прибират с празни ръце.

Още в 3-ата минута гостите можеха да открият резултата. Лясков намери Джовани, който пък с перфектен пас изведе Дион в наказателното поле. Крилото на “смърфовете” овладя на гърди и с едно докосване стреля, но топката се спря в напречния стълб. Веднага след ситуацията бе маркирана и засада.

ТОП Бонуси За Месеца

🎁До 300 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в Бетано ползвай Промо код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁 50 БЕЗПЛАТНИ ЗАВЪРТАНИЯ ЗА НОВ КЛИЕНТ🎁

Вземи бонус

Бонус Комбо - 30лв. залог БЕЗ РИСК - Ранно Изплащане и още много други са активни в Palms Bet. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁До 550 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в WINBET ползвай Партньорски код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁150 Безплатни Завъртания + до 1500 лв🎁

Вземи бонус

В 7-ата минута Жереми Петрис направи за смях няколко играчи в “черно-бяло” след което пусна много остро подаване в наказателното поле, а Уелтън от близка дистанция стреля от външната страна на мрежата.

Две минути по-късно Лясков отне и намери Алфа Конте в половината на домакините, след което пък последва пас за Дион. Крилото на пловдивчани нагласи топката си на левия крак и стреля силно, но Пламен Андреев боксира.

tribunasofia

ГОЛ! В 14-ата минута Кристиан Димитров открива резултата!
След центриране от ъглов удар Кристиан Димитров бе оставен непокрит и стреля с глава, но доста слабо. Въпреки това Динко Хоркаш направи груба грешка и позволи кълбото да мине през ръцете му за 1:0.

В 28-ата минута Марин Петков центрира от корнер, а на границата на вратарското поле капитанът Краев бе оставен непокрит и засече силно с глава, но топката профуча на сантиметри над напречната греда в аут.

В 32-ата минута отново Марин Петков стреля силно с левия си крак от пряк свободен удар, но над целта.

ГОЛ! В 42-ата минута Уелтън бележи втори гол за столичани!
Изключително нелепа грешка в центъра на терена на Христо Иванов, позволи на Фадига да изведе Уелтън по левия фланг, който навлезе в наказателното поле и с прецизен удар с левия крак матира Хоркаш за втори път.

До края на полувремето не паднаха повече попадения и двата тима се прибраха на почивка при два гола аванс за домакините.

bet365
В началото на второто полувреме Валентин Железов даде дузпа за “сините” след нарушение на Мартин Паскалев срещу Дарлан. След преразглеждане с ВАР наказателният удар бе отменен.

В 58-ата минута Евандро комбинира с Джовани точно пред дъгата на наказателното поле и стреля, но високо над вратата на Андреев.

В следващите минути гостите от Пловдив наложиха териториален натиск, но до интересни положения не се стигна.

ГОЛ! В 85-ата минута Рикардиньо прави резултата класически!
Резервата на “смърфовете” Лео Сена извърши изключително глупаво нарушение в наказателното поле след Рикардиньо, а след намесата на ВАР – Валентин Железов посочи бялата точка. Бразилецът застана зад топката и много хладнокръвно реализира за 3:0.

До края на срещата не паднаха повече голове и Левски заслужено спечели двубоя с 3:0.

Стартовите състави на двата отбора:

Левски: Пламен Андреев, Жереми Петрис, Келиан ван дер Каап, Цунами, Андриан Краев, Рикардиньо, Уелтън, Дарлан Перейра, Кристиан Димитров, Марин Петков, Асими Фадига

Старши треньор: Николай Костов

Локо: Динко Хоркаш, Ангел Лясков, Хорхе Сегура, Мартин Паскалев, Оливер Камдем, Христо Иванов, Евандро, Джовани, Бабакар Дион, Димитър Илиев, Алфа Конте

Старши треньор: Александър Томаш