
Почетният президент на Локо (Пд) Христо Бонев недоумява как е възможно треньорът на отбора Бруно Акрапович така изведнъж и без да обели дори дума пред някого, си е стегнал багажа и е отишъл в ЦСКА-София.
В лагера на Локомотив (Пд) очаквано са бесни от напускането на треньора в посока столичната Борисова градина.
Вчера собственикът на „черно-белите“ Христо Крушарски преглеждаше договора на наставника, като изрази сериозни съмнения дали той може своеволно да го прекрати, за да поеме „червените“.https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-начален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-и-200/












