Локомотив ПловдивТопФутбол
ЕКСКЛУЗИВНО
СНИМКИ И ВИДЕО: 48 години по-късно, Локомотив отново окачи среброто на гърдите си

Отборът на Локомотив (Пловдив) получи сребърните си медали на Арена “Арда”, предаде репортер на TribunaPlovdiv.bg от Кърджали.
”Черно-белите” завършиха сезон 2020/ 2021 на второ място с 61 точки и 48 отбелязани гола. Така 48 години по-късно “смърфовете” отново завършват на второ място, след като преди това го сториха през 1973 година.
TribunaPlovdiv.bg Ви представя фотогалерията от срещата:
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-efbet-200-2/













