Отборът на Локомотив (Пловдив) продължава да се представя меко казано катастрофално, губейки с 0:4 визитата си на ЦСКА 1948 в среща от 25-ия кръг на efbet Лига.

“Смърфовете” са неузнаваеми в последните два двубоя, инкасирайки цели девет попадения (Загуба с 1:5 от Арда в предишния мач). За трети пореден мач пък, играч на пловдивчани бе изгонен, като този път това беше Преслав Боруков (8).

Тази загуба окончателно отказа “черно-белите” от място в топ 6, като Александър Тунчев определено ще трябва да помисли, какво да подобри в защитата на тима си.

В 3-ата минута Боруков получи отдясно и комбинира с Димитър Илиев, който стреля от границата на наказателното поле, но прати топката в ръцете на Караджов.

В 8-ата минута Преслав Боруков беше отстранен от игра. Това се случи, след като главният рефер Ивелин Занев прегледа нарушението на нападателя срещу Марин още в 4-ата минута. Първоначално реферът вдигна жълт картон на футболиста, но впоследствие промени решението си и го изгони.

В 14-ата минута при центриране от играч на домакините, топката се озова в Марио Топузов, който стреля но неточно.

В 23-ата минута гостите от Локомотив организираха хубава контраатака, която завърши с изстрел на Карагарен, но Караджов улови без проблем.

В 28-ата минута Галин Иванов получи в наказателното поле, фронтално срещу вратата, но изстрелът му бе блокиран от бранител на гостите.

В 37-ата минута Карагарен бе изведен отлично зад отбраната на ЦСКА 1948, но вратарят на домакините Иван Караджов изпревари крилото и успява да улови.

До края на полувремето не паднаха голове и двата тима се прибраха на почивка при нулево равенство.

ГОЛ! Александър Колев открива резултата в 47-ата минута!
Александър Колев открива резултата в полза на домакините. След разиграване от корнер, Русев центрира към Александър Колев, който стреля с глава. Пиргов изби в краката на Марин, който също стреля, но вратарят отново се намеси. Последва пас на Марин към Колев, който от близко разстояние нямаше как да сгреши.

ГОЛ! Мартин Тошев удвоява преднината на червените в 57-ата минута!
Домакините удвоиха своята преднина с брилянтен гол на Мартин Тошев. Резервата на ЦСКА 1948 се разписа с глава след прекрасно подаване на Ивайло Чочев.

ГОЛ! Галин Иванов прави резултата класически в 62-ата минута!
Иванов бележи трети гол за домакинтие. Капитанът на “червените” се разписва със силен далечен шут в левия ъгъл на вратата на Илко Пиргов.

ГОЛ! Галин Иванов вкарва четвърти гол във вратата на Пиргов в 70-ата минута!
Грешка на Кристиан Гомис при изнасянето на топката от собственото си наказателното поле, позволи на Галин Иванов да получи кълбото малко пред наказатлното поле и с хубав удар с левия крак да направи резултата 4:0.

В следващите минути играта бе спокойна, като и двата тима изчакват края на двубоя.

До края на срещата не паднаха повече голове и ЦСКА заслужено спечели трите точки.

Снимка: Lap.bg

ЦСКА: 12. Караджов, 15. Александров, 25. Ангелов, 24. Марин, 4. Лясков, 8. Климентов, 18. Чочев, 10. Русев, 33. Иванов, 7. Топузов, 9. Колев

Локо: 1. Пиргов, 50. Томашевич, 5. Паскалев, 4. Гомис, 20. Петрович, 34. Витанов, 6. Янчев, 10. Марсел, 9. Карагарен, 14. Илиев, 99. Боруков

Старши треньор: Александър Тунчев