Локомотив ПловдивТопФутбол

Отборът на Копенхаген победи Локомотив (Пловдив) с 4:2 в мач-реванш от турнира Лига на конференциите. Така с общ резултат 5:3 датския гранд продължава към плейофа за влизане в групите на новия турнир на УЕФА.

Головете за домакините реализираха Кевин Дикс (11,20), Пеп Биел (40) и Мохамед Дарами (48). За “смърфовете” пък точни бяха капитанът на отбора Димитър Илиев (30) и Лукас Салинас (86).

Иначе домакините от Копенхаген имаха тотално превъзходство по време на целия двубой и двата гола разлика с които се загубиха пловдивчани бе най-малкото с което можеха да си тръгнат от Дания.

ТОП Бонуси За Месеца

🎁До 300 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в Бетано ползвай Промо код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁 50 БЕЗПЛАТНИ ЗАВЪРТАНИЯ ЗА НОВ КЛИЕНТ🎁

Вземи бонус

Бонус Комбо - 30лв. залог БЕЗ РИСК - Ранно Изплащане и още много други са активни в Palms Bet. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁До 550 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в WINBET ползвай Партньорски код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁150 Безплатни Завъртания + до 1500 лв🎁

Вземи бонус

Още в първата минута домакините създадоха опасност пред вратата на пловдивчани. Дарами напредна и преодоля Гомис след което стреля, но Пиргов отрази.

В 4-ата минута Димитър Илиев стреля към вратата на Грабара, но право в ръцете на стража на датчаните.

ГОЛ! В 11-ата минута Кевин Дикс откри резултата в полза на датския гранд!
След центриране от ъглов удар бранителят на Копенхаген надскочи защитниците в червено-черно и забоде топката под гредата на Илко Пиргов.

ГОЛ! В 20-ата минута отново Кевин Дикс реализира за да удвои преднината на домакините!
Отново Мохамед Дарами показа невероятна индивидуална класа, елиминирайки съпротивата на Гомис, след което пусна пас към непокрития Дикс, който на празна врата нямаше как да сгреши – 2:0.

bet365
ГООООЛ! Локомотив се връща в двубоя след гол на Димитър Илиев в 30-ата минута!
След центриране на Умарбаев от фаул, Крачун изпрати топката в напречния стълб, след което кълбото попадна в Митко Илиев, който стреля, топката се отби леко в защитник на домакините и влетя в мрежата за 2:1.

ГОЛ! Пеп Биел бележи трето попадение за домакините след гол в 40-ата минута!
Поредната акция на Дарами отляво се увенча с успех в 41-ата минута. Тогава той подаде на Пеп Биел, който остана сам пред границата на наказателното поле, направи няколко крачки напред и с изключително прецизен изстрел в долния ляв ъгъл матира Илко Пиргов за 3:1.

Вземи бонус

Вземи бонус

Вземи бонус

Вземи бонус

До края на полувремето не паднаха повече попадения и двата отбора се прибраха на почивка при два гола аванс за домакините.

ГОЛ! В 48-ата минута Мохамед Дарами вкарва четвърти гол в полза на Копенхаген!
Лукас Лерагер получи добра топка около дъгата на наказателното поле, след което пусна техничен извеждащ пас за Дарами, който елегантно преодоля Пиргов.

В 55-ата минута грешка на Гомис, позволи на Дарами да напредне и да стреля, но право в ръцете на Пиргов.

В 65-ата минута Йонас Винт стреля, но покрай целта.

В 71-ата минута Йонас Винт се озова на стрелкова позиция и с топовен изстрел едва не счупи напречния стълб над Илко Пиргов.

ГОООЛ! Локомотив връща второ попадение след гол на Лукас Салинас в 86-ата минута!
Николай Николаев центрира от дясното крило в наказателното поле, където Димитър Илиев продължи пътя на топката с глава към Лукас Салинас, а той без затруднение преодоля Грабара за 4:2.

До края на срещата не паднаха повече голове и Копенхаген елиминира Локомотив.

Снимка: fck.dk

Стартовите състави на двата отбора:

Копенхаген: 1. Грабара, 2. Дикс, 5. Кохолава, 20. Бойлесен, 34. Кристиансен, 6. Стаге, 33. Фалк, 12. Лерагер, 16. Биел, 11. Дарами, 9. Вилчек

Старши треньор: Й. Торуп

Локо: 1. Пиргов, 20. Петрович, 25. Крачун, 4. Гомис, 6. Янчев, 34. Витанов, 11. Руан, 9. Карагарен, 39. Умарбаев, 10. Минчев, 14. Илиев (к)