Ботев ПловдивТопФутбол

Отборът на Ботев (Пловдив) загуби визитата си на Черно море с 1:3 в първа среща от плейофите за Лигата на Конференциите. “Моряците” бяха много по-силният отбор на терена и само липсата на късмет попречи на варненци да запишат по убедителен успех.

Головете за домакините реализираха Родриго (3,6) и Жозе Гомеш (36), докато за пловдивчани попадението вкара Атанас Илиев (25).

Защитникът на “жълто-черните” Филип Филипов пък бе един от грешниците за тима на Азрудин Валентич, след като първо направи дузпа, а след това си изкара и глупав червен картон.

Така в последните си четири двубоя в първенството “канарчетата” допуснаха четири поражение, което едва ли ще се хареса на феновете на тима.

ТОП Бонуси За Месеца

🎁До 300 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в Бетано ползвай Промо код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁 50 БЕЗПЛАТНИ ЗАВЪРТАНИЯ ЗА НОВ КЛИЕНТ🎁

Вземи бонус

Бонус Комбо - 30лв. залог БЕЗ РИСК - Ранно Изплащане и още много други са активни в Palms Bet. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁До 550 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в WINBET ползвай Партньорски код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁150 Безплатни Завъртания + до 1500 лв🎁

Вземи бонус

След този двубой “моряците” направиха огромна крачка към спечелване на седмото място, докато “жълто-черните” ще доиграят оставащите мачове без напрежение.

ГОЛ! Още в 3-ата минута варненци излизат напред в резултата след попадение на Родриго!
Родриго реализира във вратата на Гоерги Аргилашки с помощта на рикошет в крака на Марио Младеновски.

ГОЛ! Кошмарът за пловдивчани продължава след ново попадение за Черно море дело отново на Родриго в 6-ата минута!
Филип Филипов извърши нарушение срещу Илиан Илиев и главният съдия Ивелин Занев посочи бялата точка. Родриго Енрике реализира отсъдената дузпа с точен удар в долния десен ъгъл.

В 15-ата минута Васил Панайотов опита да направи нещо много красиво. Той получи пас в половината на “жълто-черните” след което опита удар от въздуха от над 30 метра, но със сетни сили Аргилашки успя да избие в ъглов удар.

В 19-ата минута нова хубава атака можеше да завърши с гол за варненци. Родриго получи пас около дъгата на наказателното поле, след което финтира двама бранители в “жълто-черно
и стреля, но покрай целта.

ГОООЛ! Атанас Илиев връща “канарчетата” в двубоя след гол в 25-ата минута!
Атанас Илиев се възползва от грешка в отбраната на “моряците” и с красив изстрел под гредата реализира.

bet365
ГОЛ! Жозе Гомеш връща преднината от два гола аванс за варненци в 36-ата минута!
Жозе Гомеш реализира хладнокръвно в долния десен ъгъл след като поучи добър пас в наказателното поле.

В 42-ата минута положението на пловдивчани се влоши още повече. Филип Филипов получи втори жълт картон и респективно червен след нарушение срещу Илиан Илиев.

В 43-ата минута Зе Гомеш подаде към Родриго около точката на дузпата, след което крилото стреля технично, но топката профуча на сантиметри от напречната греда.

До края на полувремето не паднаха повече попадения и двата тима се прибраха на почивка при два гола аванс за “моряците”.

В 49-ата минута Илиан Илиев проби през центъра и опита техничен удар, но топката не намери целта.

В 63-ата минута варненци пропуснаха нов добър шанс. Родриго Енрике бе изведен в наказателното поле, но последвалият изтрел на крилото премина покрай левия страничен стълб.

Вземи бонус

Вземи бонус

Вземи бонус

Вземи бонус

В 69-ата минута се откри хубава възможност и за “канарчетата”. Атанас Илиев получи в наказателното поле и с великолепен изстрел от въздуха принуди Гоерги Георгиев да се намесва решително.

В 81-ата минута Марио Младеновски отправи мощен изстрел от дистанция, който профуча покрай десния страничен стълб на вратата пазена от Георгиев.

До края на срещата не паднаха повече поападения и варненци записаха нов успех.

Снимка: Официален сайт на Черно море

Стартовите състави на двата отбора:

Черно море: Георги Георгиев, Виктор Попов, Стефан Станчев (к), Влатко Дробаров, Цветомир Панов, Файсел Касми, Васил Панайотов, Илиан Илиев, Пабло Гарсия, Родриго, Жозе Гомеш

Старши треньор: Илиян Илиев

Ботев: Георги Аргилашки, Филип Флипов, Виктор Генев (к), Мите Цикарски, Марио Младеновски, Славчо Шоколаров, Реда Рабей, Мишел Еспиноса, Емануел Току, Маркиньос, Атанас Илиев