Локомотив ПловдивФутбол
СНИМКА: Напрежение в Монтана: Феновете на Локомотив обградиха полицеското районно управление в града

След боя, който си спретнаха привържениците на Локомотив Пловдив и полицията в Монтана, за който първо TribunaPlovdiv.bg Ви уведоми, сега запалянковците са обградили полицейското районно управление в града, научи отново нашата медия.

Трите автобуса с привърженици са слезли пред дирекцията на органите на реда и са заявили, че няма да си тръгнат докато тримата задържани не бъдат освободени.
Още по темата:










kakvo e stanalo?
Montana-Loko – 2:0 tva stanaa
САМО ТАКА МОМЧЕТА!С ВАС СМЕ!