Ботев ПловдивНационалиПловдивчаниФутбол

Четири “канарчета” играха за България U19 при загуба срещу Словения на турнира в Русия

България U19 загуби Словения в международния турнир “В памет Валентин Гранаткин” с 0:1 във втория си мач от турнира. Вчера на старта на турнира, юношите ни победиха с 2:0 Казахстан, а Рангел Игнатов отбеляза едното попадение.

Както и вчера като титуляр започнаха двама от Ботев Рангел Игнатов и Георги Купенов, а като резерви влязоха Виктор Пенчев и Кристиян Димитров.

Единственото попадение реализира Ян Репас в 36-та минута.

Рангел Игнатов игра до 62-та минута, когато беше заменен от Емил Илиев, а Георги Купенов беше на терена до 84-та минута преди да бъде заменен от Мартин Кирилов. Виктор Пенчев влезе на мястото на Томас Цвятков в 62-та минута, а Кристиян Димитров замени Николай Минков в 88-та минута.

След този мач България и Словения имат по 3 точки. На 05.01.2015 г. от 13:30 часа (българско време) на спортен комплекс „Зенит“ е последната среща между отборите на Казахстан и Словения. След този мач ще стане ясно и крайното класиране в нашата група “C”.

България U19: Емил Господинов, Георги Гушлев, Георги Купенов (84 мин. – Мартин Кирилов), Венцислав Керчев, Ангел Максимов, Николай Минков (88 мин. – Кристиян Димитров), Александър Георгиев – капитан, Стефан Аличков, Томас Цвятков (62 мин. – Виктор Пенчев), Стефан Иванов, Рангел Игнатов (62 мин. – Емил Илиев)