Локомотив ПловдивФутбол

СНИМКИ и ВИДЕО: Феновете на Локо (Пд) към играчите: Оставете следа в този клуб!

Феновете на Локомотив (Пд) от Фенклуба на тима мтивираха с емоционални думи футболистите преди началото на пролетния дял в Първа лига, видя репортер на TribunaPlivdiv.bg.

Днес точно в 19:00ч. целият отбор, начело с треньора Бруно Акрапович, се качиха в салона за бойни изкуства на “Лаута”, а там бяха събрани около 50 фенове на “черно-белите”. Някои от тях изнесоха емоционални речи, пред събралите се “смърфове”, с които опитаха да дадат енергиен тласък на отбора преди първите мачове от лигата.

Локомотив (Пд) открива плусезона с домакинство на Пирин (Благоевград) в неделя (18 февруари) от 12:30ч.

Играчите на тима пък получиха по един лист, на който на 4 взика – английски, сръбски, френски и български, бе написан вдъхновяващ текст:

Свещеното “черно-бяло” райе се надява не на тяло, а на душа. И то не се продава или подарява, а за него се воюва пред геновете, които най-дпбре знаят цената му”.

Подобни

Един Коментар

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker