Локомотив ПловдивФутбол

СНИМКИ: Ново начало за Локомотив, Бащата изведе “смърфовете” от черната серия

Локомотив Пловдив победи Литекс Ловеч в мач от 11-я кръг. Пловдивчани водеха на полувремето с 2:0, след автогол на Васил Божиков и попадение на Мартин Камбуров. През второто полувреме срещата премина в множество атаки и динамика, но двата отбора не успяха да стигнаха до гол.

Първите минути на срещата между Локомотив Пловдив и Литекс започна на много високо темпо. Атаките валяха и пред двете врати, но нямаше удар, който да застраши някой от двамата вратари.

Първото по-сериозно положение в срещата бе в 19-тата минута. Берсент Карагарен получи хубаво извеждащо подаване и излезе срещу Баривиейра, но удара на младока излезе в аут.

В 23-тата минута Локомотив Пловдив поведе в резултата. Мартин Камбуров навлезе опасно в наказателното поле, залъга един играч на Литекс, а Васил Божиков в опита си да изчисти кълбото прати топката в своята мрежа за 1:0.

В 28-тата минута Армандо Ваюши изпълни пряк свободен удар, но топката премина високо над вратата.

В 35-тата минута Мартин Камбуров се озова в наказателното поле. Опитният нападател стреля от воле, но Баривиейра успя да отрази удара.

loko litex

Осем минути по-късно Мартин Камбуров отбеляза втория гол за Локомотив.Карагарен навлезе много опасно в наказателното поле на гостите и отправи удар, но вратаря го отрази, кълбото стигна до Камбуров, който с хубав удар удвои резултата.

loko otbor radost gol

В 53-тата минута Благой Наков изпробва своя удар от далечна дистанция, но Баривиейра улови без проблеми.

57-тата минута Уилмар Джордан отправи много сериозен удар от около 18 метра.

В ответната атака Мартин Камбуров навлезе в наказателното поле на Литекс и подаде към Благой Наков, който нацели страничната греда.

В 78-тата минута Данило Асприля стреля силно от около 16 метра, но топката премина над горния стълб на вратата пазена от Господинов.

Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв >>>

Подобни

3 Коментара

  1. Въпреки ОЧЕВИДНОТО съдийско назначение……Локомотив заигра така, както искат да го гледат хората. Бях песимист и не отидох на стадиона, но с Левски ще сме на линия цялото семейство. САМО ЛОКО !

  2. bravo be mashni bravo i na tatko za uspeha.eto che otbora moje da se digne samo da se smeni trenirora,jalko che ne go smenihme predi jultite

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker