СНИМКИ: Локомотив с класика над Раковски след хеттрик на Камбуров

Отборът на Локомотив Пловдив победи тима на Раковски в контролна среща на стадион “Локомотив” в парк “Лаута”, предаде репортер на TribunaPlovdiv.bg. В първите минути срещата бе равностойна, но в средата на първото полувреме “черно-белите” бяха отбора, който доминираше на терена. Първото попадение падна в 28-ата минута и бе за домакините. Янко Сандански изведе страхотно Мартин Камбуров, който остана очи в очи с вратаря на Раковски – Грабчев и го финтира акробатично и от почти нулев ъгъл откри резултата. loko - rakovski 2В следващата атака Петър Атанасов стреля страхотно, но топката се удари във гредата на вратаря на Локомотив Витанов. Три минути преди края на първото полувреме, Дяков проби от дясно центрира към дузпата, а Карагерен засече с глава в гредата като топката попадна в краката на Мартин Камбуров, който с удар на празна вратаря отбеляза за 2:0. loko - rakovski 3Две минути след това, Благой Наков центрира от фаул от границата на наказателното поле и кълбото попадна отново на главата на Мартин Камбуров, който с прецизен удар матира Грабчев за 3:0 за класика на полувремето. В 52-ата минута Бранимир Костадинов бе заменен от Айкут Янъков принудително след като получи тежък удар в лицето. Десет по-късно юношата на “смърфовете” Запрян Запрянов пропусна страхотно положение. До края на втората част не се стигна до нови по-сериозни положения и така Локомотив победи Раковски с 3:0, като и трите гола бяха записани от Камбуров. Стартов състав на Локомотив: Витанов, Дяков, Парино, Грънчов, Филипов, Сандански, Траянов, Якимов, Карагерен, Наков, Камбуров Стартов състав на Локомотив за второто полувреме: Стойчев, Димитров, Стамов, Вълчев, Маламов, Де Врийзе, Стефанов, Спас Делев, Молдованов, Костадинов, Грънчов