СНИМКИ И ВИДЕО: Локомотив с четвърта поредна загуба в плейофите! Лудогорец разгроми “смърфовете” в Разград

Отборът на Локомотив (Пловдив) записа четвърта поредна загуба в плейофите в Топ 6, след като загуби тежко гостуването си на Лудогорец с 0:3.

profittips-the best football tips

“Смърфовете” бяха неузнаваеми през първите 45 минути като допуснаха три безответни попадения, а можеше да инкасират и още.

Головете за разградчани реализираха Руан Круз (9,10) и Квадво Дуа (33). Веднага след края на мача пък шампионите получиха своя трофей №13 в Първа лига.

Преди началото на двубоя футболистите на Локомотив Пловдив направиха шпалир на колегите си от Лудогорец в знак на уважение към титлата, завоювана през този сезон от “орлите”.

ГОЛ! В 9-ата минута Руан Круз открива резултата!
Пловдивчани допуснаха грешка в разиграването, като Руан Круз се възползва от това и сам си взе топката, преди да отправи топовен шут, който остави без шанс Мартин Луков и кълбото влетя във вратата му – 1:0.

ГОЛ! Руан Круз бележи втори гол в 10-ата минута!
Секунди по-късно Сон чудесно проби по десния фланг и получи от Якуб Пьотровски, след което центрира към Руан Крус, а футболистът с номер 99 стреля с глава, като вратарят на Локомотив Пловдив дори не помръдна, гледайки как топката влиза във вратата му – 2:0 за Лудогорец.

В 25-а минута Сон се пребори по превъзходен начин, след което намери Рик Джонатан, който достави перфектния пас за Квадво Дуа, а нападателят стреля по диагонала, но топката премина на сантиметри от десния страничен стълб на Луков. Малко след това Рик Джонатан овладя топка след подаване от Якуб Пьотровски, след което отправи удар от точката на дузпата, но опитът му прелетя високо над напречната греда.

ГОЛ! В 33-ата минута Квадво Дуа прави резултата класически!
В центъра на събитията отново се озова Сон, който се отчете с добро подаване, като намери Рик Джонатан, който пусна хитър пас към Квадво Дуа, а нападателят показа хладнокръвие и завърши прецизно, за да се разпише – 3:0.

До края на полувремето не паднаха повече голове и двата тима се прибраха на почивка при 3 гола аванс за домакините.

В 60-ата минута Лудогорец направи многоходова акция, а Рик Джонатан реши да стреля с първото си докосване от границата на наказателното поле, но Мартин Луков успя да спаси.

Осем минути по-късно Оливер Камдем направи страхотен индивидуален пробив, след което навлезе в противниковото наказателно поле и намери Ангел Лясков, но той не бе достатъчно прецизен от чиста позиция и шутира високо над напречната греда.

Петнайсетина минути преди края на редовното време Локомотив Пловдив организира чудесна контраатака, а Ангел Лясков овладя на гърди и опита изстрел по диагонала, но не успя да намери целта.

До края на двубоя двата тима не създадоха нищо интересно пред вратите си и закономерно Лудогорец спечели срещата с 3:0.

Лудогорец: 1. Серджио Падт, 3. Антон Недялков, 4. Динис Алмейда, 6. Якуб Пьотровски, 7. Рик Джонатан, 9. Квадво Дуа, 17. Сон, 26. Сонко Сундберг, 30. Педро Нареси, 90. Спас Делев, 99. Руан Крус

Старши треньор: Георги Дерменджиев

Локомотив Пловдив: 88. Мартин Луков, 4. Мартин Паскалев, 17. Мартин Райнов, 15. Мартин Петков, 44. Ангел Лясков, 5. Тодор Павлов, 91. Хорхе Сегура, 71. Оливер Кардем, 22. Ивайло Иванов, 6. Христо Иванов, 9. Мичи Нтело

Старши треньор: Александър Томаш