БотевФутбол

Следете срещата Ботев Пловдив – Либертас на живо в TribunaPlovdiv.bg

Ботев започва евроучастието си за новия сезон срещу Либертас от Сан Марино. Двубоят е от 19:45ч. на стадион „Лазур“ в Бургас.

Двубоя ще може да следите на живо в TribunaPlovdiv.bg ситуация по ситуация.

Ботев Пловдив
4
Либертас
0
0'
Край на първото полувреме
8'
Силни минути за Ботев. В 8-ата минута Сърмов стреля добре, но топката мина над вратата на Симончини.
12'
Удар на Сърмов в 12-ата минута извън рамките на вратата на гостите
13'
Иван Цветков се опита технично да прехвърли вратаря на сан маринците. В следващата атака Ромарио стреля добре, но извън вратата.
17'
Иван Цветков комбинира добре с Огнянов и остана очи в очи със Симончини, но в последния момент футболист на Либертас му влезе на шпагат и изби топката.
20'
гостите за първи път преминаха центъра, но атаката им бързо бе спряна. Последва атака на Ромарио, който стреля от воле неточно.
24'
Филип Филипов центрира топката от дясно, където Огнянов игра с глава, но топката бе избита от вратаря на Либертас.
26'
Мариан Огнянов откри резултата след хубаво подаване на Ромарио. Ботев 1-0 Либертас
33'
Спасяване на вратаря на Либертас след далечен изстерел на Куртеан.
40'
След 40 минути игра Ботев Пловдив доминира изцяло на терена. Атаките не спират да валят към вратата на Либертас, но само късмета лишава "канарчетата" от разгромен резултат.
43'
Пауло Рокети
45'
Центриране от фаул за Ботев като по чудо топката не се оплете за втори път в мрежата на гостите.
46'
Начало на второто полувреме.
52'
Ботев вкарва втори гол, след като Мариан Огнянов засече центриране с глава от легнало положение.
56'
Хубав удар на Ромарио от разстояние, но не успя да намери целта.
56'
Първа смяна в Ботев. Ромарио е заменен от Луис Педро.
58'
Удар на Сърмов Симоничи успя да спаси.
58'
Педро проби перфектно центрира в пеналта, където Иван Цветков разстреля Симоничи за 3:0.
62'
Николо Зенаро беше заменен от Енрико Голинучи.
63'
Удар на Торели премина в аут.
69'
Божидар Васев заменя Томаш Иршак.
72'
Божидар Васев изведе чудесно Луис Педро и холандецът не сбърка 4:0 за Ботев.
78'
Невероятен пропуск на Божидар Васев. Иван Цветков му остави топката с пета на точката на дузпата, но Васев не успя да я насочи в очертанията на вратата.