БотевЛокомотивСъбитияФутбол

Следващото Дерби е в 12-я кръг, вижте програмата за първите три кръга от втората четвъртина на шампионата

Днес спортно-техническата комисия към БФС насрочи по дата и час и първите три кръга от второто завъртане на отборите в първенството. Пловдивските отбори започват с тимовете, с които стартираха и в пърите си мачове от настоящия шампионат – Ботев (Пд) гостува на Левски, докато Локомотив (Пд) приема Славия.

betfairbarsa

Най-чаканият мач в първенството, а именно Голямото пловдивско дерби ще е в 12-я кръг и ще се играе на 17.10. /събота/ от 20:00ч. на „Лаута“.

Програма на мачовете от 1/16-финалите за Купата на България и 10, 11, 12 кръг на „А“ група:

„А“ ГРУПА:

10 КРЪГ:

26.09. /събота/: Черно море – Пирин                           16:15 ч.

26.09. /събота/: Лудогорец – Литекс                             20:00 ч.

27.09. /неделя/: Монтана – Берое                                     16:15 ч.

27.09. /неделя/: Локомотив (Пд) – Славия               20:00 ч.

28.09. /понеделник/: Левски – Ботев (Пд)                  20:00 ч.

11 КРЪГ:

02.10. /петък/: Берое – Локомотив (Пд)                   20:00 ч.

03.10. /събота/: Славия – Пирин                                     16:15 ч.

03.10. /събота/: Лудогорец – Черно море                     20:00 ч.

04.10. /неделя/: Ботв (Пд) – Монтана                       16:15 ч.

04.10. /неделя/: Литекс – Левски                                    20:00 ч.

12 КРЪГ:

17.10. /събота/: Черно море – Славия                            16:15 ч.

17.10. /събота/: Локомотив (Пд) – Ботев (Пд)     20:00 ч.

18.10. /неделя/: Монтана – Литекс                                   16:15 ч.

18.10. /неделя/: Левски – Лудогорец                               20:00 ч.

19.10. /понеделник/: Пирин – Берое                               20:00 ч.

Турнир за Купата на България:

22.09. /вторник/; 16:00 часа:

Локомотив 2012 (Мездра) – Литекс

Черноморец (Балчик) – Локомотив ГО

Дунав – Ботев (Гъл)

23.09. /сряда/; 16:00 часа:

Септември (Сим) – Ботев (Пд)

Оборище – Локомотив (Пд)

Пирин (Рз) – Черно море

Локомотив (Мз) – Лудогорец

Вихър (Строево) – Добруджа

Светкавица – Берое

Спартак (Пл) – Славия

Етър – Созопол

Пирин (ГД) – Монтана

Несебър – Пирин (Бл)

Верея – Банско

18:45 – ЦСКА – Нефтохимик

24.09. /четвъртък/; 18:45 часа:

Поморие – Левски

Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker