ФК РаковскиФутбол

Раковски разби Черноморец и излезе от зоната на изпадащите

Раковски разби Черноморец с 4:1 у дома и се избяга от зоната на изпадащите за първи път от началото на сезона. “Кръстоносците” бяха категорични и не дадоха шанс на гостите от Бургас.

Петър Атанасов откри в 25-та минута, а Деян Христов в 52-та минута от дузпа изравни. Две минути по-късно отново от дузпа и отново Петър Атанасов даде преднина на Раковски, а в 69-та минута Илиян Енчев вкара и трети гол. Цветан Павлов в 77-та минута оформи крайното 4:1.

Така Раковски за първи път от началото на сезона не е в зоната на изпадащите, тимът е 12-ти с 9 точки, а Черноморец предпоследен с 3 точки и нито една победа.