Виктория Волей - мъжеВолейбол

Пета поредна победа за Виктория Волей след 3:0 срещу Хебър

Виктория Волей (Пловдив) постигна експресна 5-а поредна победа в държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст, съобщава официалната страница на клуба.

В мач от 5-ия кръг на Група В пловдивчани надиграха като гости тима на Хебър (Пазарджик) с 3:0 (25:7, 25:19, 25:16) гейма. Така Виктория Волей продължава да е убедителен лидер в класирането, без загубен гейм от началото на сезона.

“В двубоя използвах състезатели, които не взеха участие във вчерашния ни мач срещу Град от Висшата лига. Момчетата се справиха чудесно. Просто взехме това, за което бяхме дошли в Пазарджик”, заяви за официалния сайт на Виктория Волей треньорът на тима Драган Иванов.