ФК РаковскиФутбол

Монтана не остави шансове на Раковски

Монтана победи ФК Раковски с 3:0 като домакин  и нанесе 6-та загуба на Раковски от началото на сезона.

Раковски удържа през първата част домакините, но още в началото на второто полувреме падна и първият гол. В 49-та минута Мирослав Антонов откри, а с два гола в 68-та и 76-та минути Венцислав Иванов оформи крайното 3:0.

С победата Монтана се изкачи на 4-то място, а Раковски остава последен и все още без победа. От началото на сезона Раковски записа само една победа в турнира за Купата на България срещу Ботев Гълъбово с 2:0 след продължение.

Раковски: Илия Николов, Сашо Лачев, Радослав Терзиев, Христо Телкийски, Лазар Марин, Владимир Айтов, Божидар Васев, Емил Камберов (Боримир Карамфилов 77), Християн Казаков (Серкан Юсеин 67), Цветан Павлов, Венцислав Гюзелев (59 Цветелин Чунчуков)