ВетераниМарицаФутбол

СНИМКИ: Марица се справи с Манастирище и е на финал в първенството на ветерани

Марица се класира на финала в първенството за ветерани. Маричани победиха с 2:0 Манастирище у дома и с общ резултат 3:1 си осигуриха място на финала.

20150326_151717 (Copy)

В 8-та минута Илия Илиев отправи удар, покрай вратата на Велков.

20150326_153203 (Copy)

В 15-та минута Сашо Александров – Кривия стреля от дъгата на наказателното поле и уцели напречната греда.

20150326_160441 (Copy)

В 53-та минута след центриране в пеналта Иван Кунчев засече с глава и откри резултата.

20150326_160443 (Copy)

В 57-та минута Михаил Бекяров се възползва от грешка в отбраната на гостите и реализира за 2:0.

20150326_160445 (Copy)

Така Марица се класира на финала в първенството за ветерани. Като негов съперник на финала ще е Левски.

20150326_163247 (Copy)

Марица: Костадин Велков, Койчо Иванов, Янко Узунов, Стефан Цветков, Иван Чушков, Красимир Чомаков, Иван Кунчев, Манол Георгиев, Янко Янков, Александър Александров, Михаил Бекяров (Георги Лазаров, Димитър Сотиров)

Манастирище: Стоян Стоянов, Милен Игнатов, Емил Борисов, Ивайло Георгиев, Здравко Станков, Валентин Лилов, Ивайло Кирилов, Светлин Симеонов, Костадин Пилитов, Илия Илиев, Ангел Петров (Александър Александров, Росен Емилов)