ДюшЛокомотив ПловдивФутбол

Локо (Пд) 2005 се класира на 1/4 финал за Купата

Отборът на Локомотив (Пловдив) набор 2005 се класира за 1/4-финалите за Купата на БФС. “Черно-белите” завършиха днес 1:1 с Етър (Велико Търново) и с общ резултат 3:1 отиват в следващата фаза на надпреварата при децата.

Срещата започна равностойно, а положения пред двете врати през първото полувреме почти липсваха. Въпреки това в 34-та минута Локомотив поведе в резултата. Тодор Нейчев бе намерен непокрит в наказателното поле на “болярите”, овладя топката и я прати в горния десен ъгъл за 1:0.

През втората част гостите тръгнаха в атака в търсене на попадения. В 45-та минута Етър възстанови равенството. Играч на “виолетовите” стреля директно от пряк свободен удар и направи резултата 1:1. В следващите минути двата отбора си размениха по няколко далечни удара. В 53-та минута Сали Садъков от Локомотив нацели напречната греда след удар от пряк свободен удар. До края на срещата не паднаха нови и попадение, което осигури участие на “черно-белите” на 1/4-финалите след 2:0 в първата среща и 3:1 общ резултат.

Източник: lokomotivpd.com