
ПФК Локомотив Пловдив поздрави и честити на Левски спечелената Купа на България през вчерашния ден, след успех срещу ЦСКА-София с 1:0 във финалния двубой.
TribunaPlovdiv.bg публикува текста на “черно-белия” клуб без редакторска намеса:
ПФК Локомотив Пловдив поздравява ПФК Левски за спечелената Купа на България! “Сините” победиха с 1:0 ЦСКА-София на националния стадион “Васил Левски”.
Честитим Купата на Левски и им пожелаваме успех в европейските клубни турнири!
Betano официално е в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти – ВЗЕМИ ГИ СЕГА













