СНИМКИ: Локомотив се наложи над Хасково, Камбуров с фамозен гол

Локомотив победи Хасково като гост в среща от 3-ия кръг на елита. Завърналият се през седмицата Мартин Камбуров отбеляза много красиво попадение от пряк свободен удар. През второто полувреме Благой Наков удвои аванса на пловдивчани, а десет минути по-късно Лозев оформи крайното 2:1. Около 1500 феновете на Локомотив подкрепиха отбора.

В 5-тата минута Дончо Атанасов изпълни пряк свободен удар, но кълбото премина на метър от напречната греда на вратата пазена от Йордан Господинов.

Шест минути по-късно Ивайло Димитров направи много хубав пробив към наказателното поле на гостите и центрира, но Бирсент Каракерен не успя да стигне до топката.

След ответна атака Хасково стигна до много чисто положение пред вратата на Локомотив. Емил Атанасов бе намерен с дълго подаване, таранът се оказа в малкото наказателно поле, но след неговия удар кълбото излезе в аут.

222

В 16-тата минута Благой Наков изведе Мартин Камбуров по фланга. Опитният таран навлезе в наказателното поле и стреля от малък ъгъл, но стража на домакините успя да го отрази.

2

Страхотно попадение на Мартин Камбуров от пряк свободен удар. От около 30 метра таранът стреля много прецизно в горния десен ъгъл на Банков, който само изгледа коженото кълбо. След попадението Камбуров пробяга целия терен, за да поздрави феновете на Локомотив. Минути преди това ултрасите на “черно-белите” издигнаха трансперант в негова подкрепа.

kamburov

В 33-тата минута Емил Атанасов отново направи страхотен пропуск, след разбъркване в наказателното поле нападателя стреля, но топката излезе в аут.

В 57-та минута Благой Наков даде преднина на своя отбор от 2 гола. Халфът успя да изпревари вратаря на домакините и с техничен удар покачи за 2:0.

Десет минути по-късно влезналият като резерва Деян Лозев намали преднината на Локомотив. Лозев отправи много силен удар и направи безпомощен Господинов.

IMG_7239 copyВ 86-тата минута Васил Велев намери страничния стълб на вратата пазена от Йордан Господинов, след изпълнение на пряк свободен удар.

baner-tribuna-plovdiv-pod-statiiteХаресай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>