
Председателят на УС на Левски – Даниел Боримиров, говори днес пред клубната телевизия на “сините”. Там той заяви, че Левски води разговори със сериозни фирми, които да станат спонсори на “сините”.
Вярвам, че с работа и постоянство ще оправдаем доврието на нашите фенове, а и това е начинът да ги върнем на стадиона.
Феновете ще бъдат нашия 12-и играч. Или да кажа така – втория по големина спонсор. Водим разговори със сериозни фирми и очаквам в близко бъдеще това да се обяви като факт”, заяви Боримиров.
Betano официално е в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти – ВЗЕМИ ГИ СЕГА













