
Още двама футболисти на Левски отпаднаха от групата на Георги Тодоров за домакинството на Ботев (Враца) от 8-ия кръг на efbet Лига. Причината за това са проблемите с контузени играчи, които се събраха след загубата в Коматево.
Ганаецът с шведски паспорт и вчера тренираше отделно от останалите, но на „Герена“ са категорични, че това няма нищо общо със слуховете, че искал да си ходи, пише “Мач Телеграф”. Така сред 11 -те ще се завърне Станислав Иванов, въпреки че не е в най-добрата си форма в момента.
По-сложно обаче е в средата на терена, където Тодоров ще трябва сериозно да пренареди нещата, след като Стайн Спиерингс също няма да вземе участие в мача срещу врачани, тъй като бе трансфериран.
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-начален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-и-200/












