
Собственикът на Локо (Пд) Христо Крушарски не е спестил остри реплики на висок тон след загубата от Ботев (Пловдив), пише “Меридиан мач”.
Босът винаги е бил взискателен най-вече към отношението, което играчите демонстрират на терена.
Крушарски не търпи бездушно представяне, а в Коматево бе видимо недоволен от това, че отборът му не показа по-голямо желание и амбиция за успех от своя местен съперник.
https://www.tribunaplovdiv.bg/депозирай-бързо-и-лесно-в-bet365-вече-и-без-к/
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-начален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-де/












