Ботев ПловдивТопФутболЦСКА София
“Колежа” ще се пръска по шевовете! Ботев – ЦСКА ще бъде най-посетеният мач от…

Интересът към дербито Ботев (Пловдив) – ЦСКА от първия кръг на новия шампионат е изключително голям. На “Колежа” очакват над 15 000 души да изпълнят трибуните на новото съоръжение, като този мач със сигурност ще бъде най-посетеният от първия кръг на новото първенство.
“Жълто-черните” пускат от днес в продажба пропуските за сблъсъка с армейците, които пък се очаква да бъдат подкрепени от близо 2000 свои привърженици, пише “Тема Спорт”.
Старши треньорът на канарчетата Николай Киров пък се очаква да пусне поне петима от новите като титуляри в събота вечер. Бройката им може да достигне и до 7, в зависимност от тактиката и схемата. Сред 11-те почти сигурно ще са вратарят Наумов, Тодор Неделев, Стивън Петков, Емил Мартинов и някой измежду Солдо, Жоку или Таилсон.
LiveScoreBet е Тук! Новият Титан в Спортните Залози и Казино












