
Настоящата легенда на Локомотив (Пловдив) Мартин Камбуров показа невиждан по нашите георгарфски ширини морал. Капитанът на “черно-белите” е казал на управата на клуба онзи ден, когато е минал да си вземе заплатата, че забърканият около него скандал с тото-залози само го е амбицирал да остане и през пролетта на “Лаута”. Нещо повече, Камбуров е декларирал: “Ако нямате пари, готов съм да играя и без заплата от вас за пролетта”, съобщава “7 дни футбол”.
Дотам обаче едва ли ще се стигне. Очевидно шефовете на клуба правят всичко възможно, за да обезпечат клуба и смогнаха да платят заплати преди Коледа.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>










Аллах акбар! Марто Камбуроглу са винаги ино ут нас! Евалла! Сичкуту сигън путкрепиами Локу е Марто!
marto obi4ame teeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Защо лъжете хората!??? 1 стотинка не са взелии