
Един от спонсорите на Локомотив (Пловдив) ще помага финансово и на Левски. Става въпрос за компанията за кредитиране “money+”, съобщава “Тема Спорт”. Това е анонсираният в последните няколко дни най-нов спонсор на “сините”.
Компанията не е чужда за футбола в България, след като вече спонсорира Локомотив (Пловдив). Наскоро стана ясно, че тя притежава 50% от акциите на “черно-белите”.
Договорът между “mоnеу+” и “сините” ще бъде партньорски, което ще даде отстъпки на привържениците, които са си закупили членски карти за услугите на компанията.
Надеждите на шефовете в Левски са в близко бъдеще да успеят да намерят още спонсори, тъй като на “Герена” силно се нуждаят от финансови постъпления.













