
Левски е платил 120 хиляди лева на Петър Хубчев и щаба му, съобщава „Тема Спорт“. Именно дългът към бившия треньор бе една от най-сериозните пречки пред клуба.
От „Герена“ обаче все още дължат суми на бивши свои служители, като нападателят Илия Димитров, който сега играе в Локо Сф, има да взима 60 бона.
Разплащането с него трябва да стане до 31 март.
Betway е официално в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти












