Почетният президент на Локо Пловдив Христо Бонев е убеден, че в събота ще стане хубав мач на “Колежа”.
“Пак ще стане дерби, независимо в какво състояние са съперниците. Мнозина очакват сигурна победа на Ботев, с което няма как да се съглася. Да, играчите на Мъри Стоилов са още в еуфория от доброто представяне в квалификациите на Лига Европа.
Това обаче не ги прави фаворити. Мисля, че опитът е на наша страна и това ще се окаже решаващо за изхода на срещата. Но в крайна сметка кой каквото покаже на терена – това и ще ожъне”, сподели Зума.
Тема спорт
Следи всичко около Дербито на България с TribunaPlovdiv.bg.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук от тук >>>










Hello, i believe that i saw you visited my web site so i came to go back the want?.I am attempting to to find issues to improve my site!I guess its adequate to use some of
your ideas!!
527063 618135Wonderful post, thank you so considerably for sharing. Do you happen to have an RSS feed I can subscribe to? 164946
Oh my goodness! Amazing article dude!
I just want to say I am newbie to blogging and truly liked your web blog. More than likely I’m likely to bookmark your website . You actually have excellent writings. With thanks for revealing your web site.
I enjoy your wp theme, where did you get a hold of it?
Good Stuff, do you have a flickr account?
I simply want to tell you that I am new to blogs and honestly liked you’re web site. Most likely I’m likely to bookmark your blog post . You actually have beneficial article content. Thanks for revealing your web site.