СНИМКИ: Локомотив (Пд) се представи по най-добрия начин пред своите фенове преди старта на новия сезон

Отборът на Локомотив (Пд) се представи по най-добрия начин пред своите фенове.

Този следобед на “Лаута” „смърфовете“ представиха тима, с който ще стартират новия сезон в Първа лига, в контролен мач срещу Оборище (Панагюрище), спечелен с 4:0.

Головете за успеха реализираха Веселин Марчев (10‘), Димо Бакалов (25‘), играчът на проби Насер Шамед (66‘) и Димитър Велковски (84‘). Страхотно впечатление направи играта на португалеца Пауло Серджо,който през първото полувреме буквално плетеше играта на своя тим.

Войн Войнов изплзва всичките си налични футболисти, а като титлуяр по левия бек започна новата покупка на „черно-белите“ Марк Бедиме. Играчите на проби Мори Диано и Насер Шамед също се появиха в игра, като вторият дори успя да вкара и гол, като се понрави значително на привържениците на „смърфовете“ с играта си.

Локомотив (Пд) започва шампионата в Първа лига срещу тима на Етър (Велико Търново) на 14-ти юли в Ловеч.

Вземи 100% бонус до 100 лв. за нови клиенти в bet365. Гледай над 100 000 мачове. Залагай на живо удобно от твоя мобилен телефон и печели с още много страхотни бонуси в bet365. Започни с бонус от 100 лв. от сега оттук >>>

Срещата започна с минути мълчание в чест на починалия преди няколко дни легендарен “черно-бял” футболист Аян Садъков.

По-добрите първи минути за Оборище сякаш дадоха допълнителна мотивация за “смърфовете”, които поведоха още с първото си по-опасно положение.

ГОООЛ Веселин Марчев откри за Локомотив в 10-та минута – 1-0!

Марчев получи удобна топка от десния фланг на дузпата и стреля. Вратарят на гостите спаси, но топката отново стигна до Марчев, който не сгреши при втория си опит.

Последваха два неточни удара на Димо Бакалов от левия ъгъл на наказателното поле, но и в двата случая топката прехвърляше вратата на Оборище.

ГОООЛ Димо Бакалов удвои за домакините в 25-та минута – 2:0!

Фамозен пас на Пауло Серджо разсече защитата на Оборище. Топката достигна до откъсващия Димо Бакалов, който преодоля хладнокръвно вратаря и вкара втория гол за “смърфовете” в срещата.

Малко след като влезе в игра в 52-та минута играчът на проби Насер Шамед накара публиката да аплодира след силен удар от дистанция. Топката излезе в аут, но премина много близо до десния страничен стълб. 5 минути след това Шамед отрапви нов опасен удар по посока вратата на Оборище, но коженото къбло отново не попадна в очертанията на вратата.

ГОООЛ Шамед откри головата си сметка за Локомотив (Пд) с пападение в 66-та минута – 3:0!

ГОООЛ Велковски оформи крайния резултат в полза на “смърфовете” в 84-та минута след хубава комбинация на своите съотборници, извела го на чиста позиция пред вратата на Оборище – 4:0!

В последните минути на срещата Умарбев можеше да вкара пети гол за Локомотив (Пд), но лежерното му отиграване сам срещу вратаря, но не позволи да отбележи.