Локомотив ПловдивТрибуна Пловдив TVФутбол
ГЛЕДАЙ: Мартин Луков: Заслужено се класираме напред, бих се радвал на нов пловдивски финал

Вратарят на Локомотив (Пловдив) Мартин Луков бе много доволен от класирането на “смърфовете” на финал за Купата на България след 0:0 в реванша с Левски.
“Това е работата ми, да спасявам. Ние, вратарите, трябва да сме напълно концентрирани. В края съперникът имаше изсипани топки, радостното е, че продължаваме напред”, заяви вратарят на Локо.
“Няма как да има фаворит на финала. Това, че сме спечелили купата преди година няма да е от значение. Не трябва да живеем в миналото. Живее се в настоящето и бъдещето. Кой отбор предпочитам за финала? Няма да е лошо да имаме пловдивско дерби”, каза още Луков.
https://www.tribunaplovdiv.bg/депозирай-бързо-и-лесно-в-bet365-вече-и-без-к/
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-начален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-де/













