Локомотив ПловдивФутбол
В Локо плащат всичко до Коледа, играчите взимат и премия за победата над Ботев

Футболистите на Локо (Пд), които бяха разпуснати с празни джобове в зимна ваканция веднага след катастрофалното 0:4 срещу столичните “железничари” на “Лаута”, ще получат всичките забавени заплати и премии до 21 декември. Това увериха от управата на „черно-белите”, пише “Труд”.
Играчите и треньорите ще вземат и допълнителен бонус от 200 лв. за класирането си за 1/4-финалите за Купата на България и отстраняването на градския съперник „Ботев”. Парите ще дойдат, въпреки че в клубния правилник не са предвидени премии за ранна фаза на турнира.
Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>









